Domov    PRIHLÁŠKA

PRIHLÁŠKA

Formulár prosíme vyplniť pre každého prihlasovaného osobitne. Vytvára sa nám databáza, na základe ktorej vytvárame zaradenia do skupín ako aj identifikačné kartičky.

!!! Skontrolujte správnosť emailovej adresy, nakoľko po vyplnení formulára Vám na Vašu zadanú emailovovú adresu príde potvrdenie o zaradení do kurzu. Ak sa tak nestane,napíšte nám na ozkorculka@kurzkorculovania.sk !!

Doporučujeme nepoužívať firemné emailove adresy, nakoľko sa nám stáva, že potvrdzujúci mail spadne do spamu alebo vôbec neprejde. Následne neprechádzajú ani inštrukcie ku kurzu, ani informačné emaily.

Po vyplnení prihlášky a obdržaní potvrdenia o jej doručení, môžete kurz vyplatiť podľa inštrukcií  na našej webovej stránke v časti CENNÍK A PLATBA

Ak ste po obdržaní potvrdzujúceho emailu zistili nezhody napr : zlý výber kurzu, vypľňte prihlášku ešte raz a do poznámky napíšte o akú opravu sa jedná.

Vo výberovom poli výber kurzu sú vždy len kurzy kde sú ešte voľné miesta.

Tri dni pred začiatkom kurzu Vám na emailovú adresu príde informácia zaradenia do skupín ako aj bližšie informácie ku kurzu. Na našej stránke v časti  AKTUALITY  týžden pred začiatkom kurzu, sú všetky informácie o platbe ku kurzu ako aj zaradenie do skupín.

 

Na našej webovej stránke

V časti VAŠE OTÁZKY  nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky ohľadom kurzu. 

V časti  ROZPIS KURZOV nájdete odpovede ohľadom plánu kurzu.

V časti   CENNÍK A PLATBA nájdete odpovede ohľadom cien kurzu

Meno/Priezvisko prihlasovaného:
Vek prihlasovaného:
Úroveň korčuľovania prihlasovaného:
Meno/Priezvisko zákonného zástupcu:
Telefón:
E-mail:
Výber kurzu a času:
Doplňujúca správa: