Úvod    ROZPIS KURZOV    PRE DOSPELÝCH

PRE DOSPELÝCH

Naučiť sa korčuľovať v  dospelom veku nie je žiadny problém. Naše skúsené trénerky Vás naučia všetky korčuliarske techniky. Od základov cez krokové pasáže, piruety  až po jednoduché skoky. 

Dospelí korčuľujú na 1/3 ľadovej plochy a sú rozdelení do 2 skupín, začiatočníci a pokročilí. 

Úplny začiatočníci, ktorí prví krát stoja na korčuliach, začínajú chôdzou popri mantineloch a postupne nadobúdajú sebaistotu v kĺzavom pohybe.

Začiatočníci sa naučia jazdu vpred, vzad, brzdiť ako aj jazdu na jednej nohe. Naučia sa správne používať hrany pri oblúkoch, pri zmene smeru.

Pokročilí pokračujú vo výuke správnej techniky korčuľovania a pokročilejším prvkom ako sú prekladanie dopredu, dozadu, krokové pasáže.

Korčuľovaním sa postaráte aj o vašu kondíciu a zdravie, pretože pri korčuľovaní dochádza k zvýšenému výdaju energie čo napomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti a tým sa efektívne spaľujú tuky, dôkladne sa preverí a rozvinie rovnováha, formujete si štíhle, ale pritom pevné nohy.

Potrebujete iba chuť, nadšenie, vyplniť prihlášku a ste v kurze.

PRIHLÁŠKA tu

Viac informácií nájdete v záložke ROZPIS KURZOV

V časti VAŠE OTÁZKY  nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky ohľadom kurzu. Ak ste odpoveď predsa len nenašli, napíšte nám kurz@kurzkorculovania.sk

Tešíme sa na kurze.