Úvod    O NÁS

O NÁS

OZ KORČULKA

občianske združenie OZ Korčulka, vzniklo v decembri 2012, v Košiciach. Zakladateľkami združenia sú bývalé pretekárky v krasokorčuľovaní a dlhoročné trénerky krasokorčuľovania. Hana Tocziková, trénerska licencia V.stupeň, Miriam Lipčáková trénerska licencia IV.stupeň, Katarína Ondášová trénerska licencia III.stupeň, Ľubica Egryová trénerska licencia III.stupeň a Miriam Varinská trénerska licencia II.stupeň
Naše občianske združenie úzko spolupracuje aj s miestnym košickým krasokorčuliarskym klubom Kraso Centrom Košice v oblasti výberu talentov a ich možného odporúčania do vrcholového krasokorčuľovania.
 
Našim cieľom je naučiť deti (od 4 rokov) základom korčuľovania hravou formou, rozvíjať záujem o pohyb a hru, dospelých podporiť v aktivite. Naše kurzy sú pre všetkých, ktorí potrebujú aktívne zregenerovať po náročnom týždni.
Naučíme Vás základy korčuliarskej zručnosti - odraz, jazda vpred, jazda vzad, brzdiť, rozoznávať hrany, krokové pasáže, obraty, zvraty a pre náročných aj jednoduché skoky či piruety.
 
Trénerky
 
   Hana Tocziková, ozkorculka@kurzkorculovania.sk
 
  Miriam Lipčáková, tel:0905 491 383, ozkorculka@kurzkorculovania.sk
 
Katarína Ondášová, ozkorculka@kurzkorculovania.sk
 
 
Miriam Varinská, tel: 0917 221 593, ozkorculka@kurzkorculovania.sk

 

Máte otázku ? Zavolajte nám alebo vyplňte formulár:Prepísať kód z obrázka: