Úvod    ROZPIS KURZOV

ROZPIS KURZOV

Kurzy korčuľovania pre Vás a Vaše ratolesti aj v novej sezóne 2019/20

Našim cieľom  je naučiť deti (od 4 rokov) základom korčuľovania hravou formou, rozvíjať záujem o pohyb a hru, dospelých podporiť v aktivite. Naše kurzy sú pre všetkých, ktorí potrebujú aktívne zregenerovať po náročnom týždni.

Budete pod vedením kvalifikovaných trénerov a asistentov krasokorčuľovania s dlhoročnými skúsenosťami. Naučíme Vás základy korčuliarskej zručnosti -  odraz,  jazda vpred , jazda vzad, brzdiť, rozoznávať hrany, krokové pasáže, obraty, zvraty a pre náročných aj jednoduché skoky či piruety.

Aby ste sa naučili korčuľovať potrebujete iba chuť, nadšenie, vyplniť prihlášku na našom webe a ste v kurze. 

 

Tešíme sa na kurze.


R/ Kurz Korčuľovania OKT-NOV

3.10 - 7.11.2020  CROW ARÉNA, Kavečanska cesta, Košice, vždy v sobotu, 6 lekcií v časoch

R2    9.00 - 10.00 ZRUŠENÝ

R3   10.15 - 11.15 ZRUŠENÝ

 

Z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v krajine ako aj z dôvodu vydania opatrenia Úradu verejného zdravotníctva zo dňa 30.9.2020 ako aj z dôvodu eliminácie procesu šírenia nákazy covid 19, sa organizátor kurzov korčuľovania OZ Korčulka zodpovedne rozhodola o zrušení kurzu R/OKT-NOV v termine od 03.10.-7.11.2020  o 9.00 a o 10.15 až do zrušenia núdzového stavu resp. zrušenia obmedzení týkajúcich sa športovísk.

poplatok za kurz R bude vrátený

cena

dieťa: 42 eur

dospelý: 54 eur

 

Zľavy a cenník TU

 

 

S/ Kurz Korčuľovania NOV-DEC

14.11 - 19.12.2020 CROW ARÉNA, Kavečanska cesta, Košice, vždy v sobotu, 6 lekcií v časoch

S2    9.00 - 10.00 Prihlasovanie pozastavené

S3   10.15 - 11.15 Prihlasovanie pozastavené

 

cena

dieťa: 42 eur

dospelý: 54 eur

 

Zľavy a cenník TU

 

Q/ Kurz Korčuľovania FEB-MAR

29.2 - 4.4.2020 okrem 28.3.  CROW ARÉNA, Kavečanska cesta, Košice, vždy v sobotu, 5 lekcií v časoch

 

Q2    9.00 - 10.00 PRIHLÁŠKA tu

Q3   10.15 - 11.15 PRIHLÁŠKA tu

 

cena

dieťa: 35 eur

dospelý: 45 eur

 

Zľavy a cenník TU

 

Posledné 3 lekcie z kurzu   Q/ Kurz Korčuľovania FEB-MAR, pôvodne naplánované v termíne 

29.2 - 4.4.2020 okrem 28.3.  CROW ARÉNA, Kavečanska cesta, Košice, vždy v sobotu, 5 lekcií

budú v dňoch

 

12, 19 a 26. september 2020, v Crow aréne

Q2/ 9.00-10.00

Q3/ 10.15-11.15

 

Zľavy a cenník TU

 

ROZDELENIE DO SKUPÍN

 

Deti : 5-17 rokov. 

Deti sú rozdelené do 4 farebných skupín podľa úrovne korčuľovania. Toto zaradenie nie je konečné a môže sa meniť podľa výkonnosti dieťaťa počas kurzu.

V najnižšej Bielej+ružovej skupine, sú deti " začiatočníci" kde jeden tréner má max 4 deti.  Počas kurzu sa deti naučia základy korčuliarskej zručnosti -  odraz,  jazda vpred , jazda vzad, brzdiť, rozonávať hrany ( citróniky) , obchádzať kuželky, jazdiť na jednej nohe, v podrepe, ...

Zelená skupina sú deti " mierne pokročilé" , ktoré už zvládli základy korčuľovania a sú shopné pracovať s trénerom samostatne. Deti sa zdokonalia v korčuliarskej technike, jazda vpred, jazda vzad , rozoznávanie hrán, základy prekladania vpred, vzad.

Modra skupina "pokročilá " sú deti, ktoré už absolvovali korčuliarsku prípravu v našich kurzoch. Pokračujú v zdokonaľovaní prekladania, vpred a vzad, učia korčuliarske techniky používania hrán - plynulý prechod vpred a vzad,

Žltá skupina " vyššia pokročilá" sú deti ktoré ovládajú hrany, plynulo korčuľujú vpred a vzad, zvládajú základné korčuliarske techniky. Učia sa krokové pasáže, obraty, zvraty

 

Dospelí: 18-99 rokov

Trénujú na cca 1/3 ľadovej plochy sú rozdelení do 2 skupín, začiatočníci a pokročilý.

POŽIČOVŇA KORČULÍ 

Ak nechcete kupovať kočule alebo Vaše dieťa už z korčulí vyrástlo, je tu pre Vás požičovňa korčulí ktorá sa nachádza priamo v Crow aréne, medzi striedačkami . Požičovňa je počas kurzov otvorená

K dispozícií sú pánske ako aj dámske korčule od veľkosti EU 27 - 46 . Korčule nie je možné vopred rezervovať

Cena za zapožičanie korčulí je 2 eur. Korčule je potrebné po skončení lekcie utrieť a vrátiť do požičovne.

NAHRADZOVANIE LEKCIE

Nahradzovanie lekcií nie je možné, z dôvodu naplnenia kurzu. Poplatok za kurz zahrňuje miesto v skupine, trénera ako aj ľadovú plochu, preto sa zmeškané hodiny nedajú nahradiť ani vyplatiť alikvotnú časť.

Poslať niekoho iného ako náhradu, je zaradenie do skupiny s inou výkonnosťou. Takýto vstup radíme ako jednorazový a spoplatňuje sa osobitne.

PRIHLÁŠKA

stačí vyplniť prihlasovací formulár na našej stránke www.kurzkorculovania.sk v časti „Prihláška“ alebo  PRIHLÁŠKA tu

Formulár prosíme vyplniť pre každého prihlasovaného osobitne. Vytvára sa nám databáza, na základe ktorej vytvárame zaradenia do skupín ako aj identifikačné kartičky.

Skontrolujte správnosť emailovej adresy, nakoľko po vyplnení formulára Vám na Vašu zadanú emailovovú adresu príde potvrdenie o zaradení do kurzu.  Následne môžete kurz vyplatiť podľa inštrukcií  na našej webovej stránke v časti  Cenník a platba

Vo výberovom poli výber kurzu sú vždy len kurzy kde sú ešte voľné miesta.

Tri dni pred začiatkom kurzu Vám na emailovú adresu príde informácia zaradenia do skupín ako aj bližšie informácie ku kurzu.

 

Sledujte nás aj na FACEBOOKU https://www.facebook.com/kurzkorculovania

 

V časti VAŠE OTÁZKY  nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky ohľadom kurzu. Ak ste odpoveď predsa len nenašli, napíšte nám ozkorculka@kurzkorculovania.sk